Szkolimy. Wspieramy organizacje w kryzysie.
projekt Fundacji

Referencje

Fundacja Nagle Sami w styczniu 2018 przeprowadziła dla Volkswagen Motor Polska w Polkowicach szkolenie warsztatowe w zakresie udzielania wsparcia po stracie najbliższych i przeżywających żałobę. Grupą docelową było kierownictwo działu i zespół HR Partnerów. Z uwagi na specyfikę pracy odczuwaliśmy potrzebę otrzymania wsparcia fachowego i usystematyzowania posiadanej już wiedzy w tym temacie. Szkolenie przeprowadzone przez psychologów: Annę Sokołowską i Edytę Grzegory okazało się bardzo pomocne i przydatne w naszej codziennej pracy. Przedstawione treści przekazano w praktyczny sposób, a trenerzy reagowali elastycznie na bieżące potrzeby. Dzięki szkoleniu otrzymaliśmy profesjonalne compendium wiedzy. Na przykładach dowiedzieliśmy się, jak ważne są w czasie żałoby konkretne działania. Mogliśmy też na bezpiecznym gruncie przećwiczyć trudne rozmowy z osobami poszkodowanymi.                                                                                                                                                             
Volkswagen Motor Polska Oryginalny dokument
Jako Zespół Informacji Pracowniczej oraz Zespół Relacji Pracowniczych pomagamy w kwestiach kadrowych, formalnych oraz relacyjnych. Nasi pracownicy doświadczają różnych sytuacji losowych i udział w tym szkoleniu był podyktowany naszą chęcią oraz potrzebą profesjonalnego przygotowania się do jeszcze lepszego wsparcia ich w trudnych chwilach. Rozmowy na tematy związane ze stratą bliskich są wymagające i potrzeba wiele wrażliwości oraz odpowiednich kompetencji, aby je właściwie prowadzić. Dlatego też chcemy podziękować trenerkom — Pani Edycie Grzegory oraz Annie Sokołowskiej — za wykazanie się empatią, profesjonalizmem i taktem w czasie tego ważnego dla nas szkolenia. Jednocześnie dziękujemy za proaktywność i gotowość do wsparcia nas również po szkoleniu. Szkolenie oceniamy bardzo wysoko i polecamy każdemu, komu zależy na profesjonalnym wsparciu pracowników i menedżerów w trudnych chwilach, jak również osobom, które na co dzień udzielają takiej pomocy w ramach swoich obowiązków.                                                                                                                                                                         

      
Bank Zachodni WBK Oryginalny dokument
Uczestnicy bardzo pozytywnie ocenili obszerną wiedzę prowadzących. Zwrócili uwagę na wysoką przydatność szkolenia w codziennej pracy, a także zostali zainspirowani do wprowadzenia w życie nowych pomysłów związanych z tą tematyką. Prowadzący prezentowali aktywną postawę wobec uczestników, odpowiadali na pytania, udzielali dodatkowych wyjaśnień. W poszkoleniowym badaniu ewaluacyjnym 100% uczestników oceniło przygotowanie merytoryczne prowadzących jako bardzo wysokie (...) Rekomendujemy współpracę z Fundacją NAGLE SAMI

 

http://www.ncbir.pl/

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Oryginalny dokument

Trenerzy potrafią dopasować się do różnorodnej grupy i przeprowadzić dynamiczne zajęcia.  Adam Suchenek, Rzecznik Prasowy Philip Morris Polska

 

Philip Morris
Z przyjemnością pragnę poinformować, że usługa szkoleniowa została wykonana terminowo i należycie, zgodnie z zawartą umową oraz zgodnie z programem szkolenia. Projekt został zrealizowany w sposób profesjonalny z należytą starannością.

                                                                                                                                                                                                      Oryginalny dokument

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy