Szkolimy. Wspieramy organizacje w kryzysie.
projekt Fundacji

Alicja Biłozor

Alicja Biłozor

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, psychoterapeutka, akredytowany coach ACC International Coach Federation, certyfikowany trener biznesu, diagnosta AC/DC oraz doświadczona konsultantka.

Jej korzenie zawodowe są związane z organizacjami biznesowymi, gdzie specjalizowała się w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi przez 15 lat pełniąc funkcje menedżerskie. Obecnie zajmuje się rozwojem indywidualnym i zespołowym pracowników firm oraz osób prywatnych. Od 2011 roku prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu w zakresie motywowania, zarządzania talentami, zarządzania karierą, budowania funkcji personalnej w przedsiębiorstwach oraz metodologii i technik zarządzania ludźmi.

Ukończyła 4-letnie kompleksowe szkolenie w zakresie psychoterapii w metodologii GESTALT w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie akredytowanym przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). Aktywnie współpracuje z Fundacją Nagle Sami w zakresie wspierania osób w żałobie, prowadzi grupy wsparcia oraz pracuje indywidualnie z osobami po stracie bliskich.